2003 Moose Lottery Winners/People offered a 2003 NH Moose Permit

Click here for list of alternates

NAME HOMETOWN WMU
ES: EITHER SEX
AO: ANTLERLESS ONLY
HARRY B ADAMS WASHINGTON, NEW HAMPSHIRE I2 (ES)
STEPHEN W ADAMS DEERFIELD, NEW HAMPSHIRE E3 (ES)
ROGER L ADAMS III ROCHESTER, NEW HAMPSHIRE I1 (ES)
ANTHONY S ADDARIO GORHAM, NEW HAMPSHIRE C1 (ES)
STEVEN C ALDRICH NEW IPSWICH, NEW HAMPSHIRE K (ES)
DIANA M ALLARD DEERFIELD, NEW HAMPSHIRE M (ES)
JOSEPH R AMANTE WHITEFIELD, NEW HAMPSHIRE M (ES)
RICHARD C ANASTAS JR WINTHROP, MASSACHUSETTS D1 (AO)
JOHN R ANDERSON ALSTEAD, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
LAWRENCE G ANDREWS COLUMBIA, NEW HAMPSHIRE D2 (ES)
MATTHEW D APGAR EPSOM, NEW HAMPSHIRE F (ES)
WAYNE D ARMSTRONG OTSEGO, NEW YORK C2 (ES)
MICHAEL D AUBIN BERLIN, NEW HAMPSHIRE L (ES)
MARIO J AUDIT LANCASTER, NEW HAMPSHIRE E3 (ES)
LINDA AUSTIN GILMANTON, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
KENNETH P BAILEY WEARE, NEW HAMPSHIRE D2 (ES)
MICHAEL A BAILEY SWANZEY, NEW HAMPSHIRE C2 (ES)
RICHARD B BAILEY WEST STEWARTSTOWN, NEW HAMPSHIRE B (AO)
STANLEY A BALCH BOSCAWEN, NEW HAMPSHIRE C2 (ES)
DEVIN V BARLOW NORTHFIELD, NEW HAMPSHIRE C2 (AO)
KENNETH E BARNETT MCCLURE, PENNSYLVANIA A1 (ES)
AARON M BARTLETT MURRELLS INLET, SOUTH CAROLINA C2 (ES)
DANNY BARTLETT NORTHFIELD, NEW HAMPSHIRE G (ES)
ERIC B BATCHELDER HAVERHILL, NEW HAMPSHIRE D2 (ES)
WESLEY C BATES DUBLIN, OHIO B (ES)
JULIE R BATTEN CANAAN, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
JASON T BEAN FRANKLIN, NEW HAMPSHIRE B (ES)
JOHN D BEAUPARLANT WEST DANVILLE, VERMONT E3 (ES)
RICHARD L BEAURIVAGE GOFFSTOWN, NEW HAMPSHIRE I1 (ES)
PAUL A BECK CHESTER, NEW HAMPSHIRE M (ES)
JOHN M BECKTA WALPOLE, NEW HAMPSHIRE B (ES)
ALFRED L BELANGER ANDOVER, MASSACHUSETTS A2 (ES)
HERMAN BELANGER NASHUA, NEW HAMPSHIRE B (ES)
JEFFREY S BELLIVEAU SR LITTLETON, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
CHARLES N BENNETT BARNSTEAD, NEW HAMPSHIRE J1 (ES)
CECIL W BERKEY PLEASANTVILLE, PENNSYLVANIA L (ES)
WILLIAM W BIRKBECK CONWAY, NEW HAMPSHIRE J1 (ES)
KATHLEEN L BJORNSON MERRIMACK, NEW HAMPSHIRE K (ES)
DOUGLAS E BLADES FREMONT, NEW HAMPSHIRE F (ES)
GREGORY M BLOOD STRATHAM, NEW HAMPSHIRE I1 (ES)
RONALD R BOISVERT FARMINGTON, NEW HAMPSHIRE C1 (ES)
JUDITH BOSKA LOUDON, NEW HAMPSHIRE B (AO)
CLAUDE R BOUCHARD GOFFSTOWN, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
JAMESON N BOUCHER BERLIN, NEW HAMPSHIRE C2 (ES)
DAVID C BOUDREAU JR EAST KINGSTON, NEW HAMPSHIRE H2S (ES)
JAMES R BOYLE LINCOLN, NEW HAMPSHIRE D1 (AO)
STEVE BRADY MEREDITH, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
JOHN C BROUGHTON SEABROOK, NEW HAMPSHIRE H2N (ES)
CRAIG A BROWN DERRY, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
EVERETT S BROWN SEABROOK, NEW HAMPSHIRE G (ES)
HARRY C BROWN WESTMORELAND, NEW HAMPSHIRE B (ES)
MICHAEL A BROWN MANCHESTER, NEW HAMPSHIRE A1 (AO)
ALEXANDER B BROWNELL STRAFFORD, NEW HAMPSHIRE D1 (ES)
LAWRENCE R BROWNELL JR STRAFFORD, NEW HAMPSHIRE C1 (ES)
ERIC R BROX ELLIOTT, MAINE J2 (ES)
RAYMOND T BUCKNER SPENCERPORT, NEW YORK C2 (ES)
DONALD J BUCZEK BERLIN, NEW HAMPSHIRE G (ES)
ANN T BURKE LANCASTER, NEW HAMPSHIRE C1 (ES)
JAMES A BURKE HAVERHILL, MASSACHUSETTS B (ES)
RHONDA R BUSS HOOKSETT, NEW HAMPSHIRE L (ES)
GARY B BUTLER FRANKLIN, NEW HAMPSHIRE F (ES)
ROBERT M BUTLER WEST GROVE, PENNSYLVANIA A2 (ES)
RANDALL W BYAM NEW BOSTON, NEW HAMPSHIRE K (ES)
MICHAEL T BYRNE NASHUA, NEW HAMPSHIRE H2N (ES)
CURTIS M CABANISS HOOKSETT, NEW HAMPSHIRE L (ES)
JANET S CABANISS HOOKSETT, NEW HAMPSHIRE B (ES)
KEVIN J CAMPBELL ROCHESTER, NEW HAMPSHIRE G (ES)
TERRI J CAMPBELL MANCHESTER, NEW HAMPSHIRE C1 (ES)
LAURIE J CARBONE EAST KINGSTON, NEW HAMPSHIRE J1 (ES)
NOEL C CARLSON NOTTINGHAM, NEW HAMPSHIRE G (ES)
MICHAEL E CARPENTER LYNDEBOROUGH, NEW HAMPSHIRE M (ES)
EGIDE R CARRIER CANAAN, VERMONT A2 (ES)
DAVID R CARROLL STODDARD, NEW HAMPSHIRE A2 (AO)
STEVEN M CHAGNON RUMNEY, NEW HAMPSHIRE G (ES)
CHRISTOPHER S CHAMBERLAIN STODDARD, NEW HAMPSHIRE B (AO)
FRANK A CHAMPAGNE SR LITTLETON, NEW HAMPSHIRE E3 (ES)
CHUM CHANN LOWELL, MASSACHUSETTS B (ES)
ARTHUR J CHARBONNEAU JR NEWTON, NEW HAMPSHIRE D1 (ES)
JEAN-LUC A CHAREST WEST STEWARTSTOWN, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
TAD W CHARLES NEWPORT, NEW HAMPSHIRE H1 (ES)
PHILIP B CHASE FALMOUTH, MAINE A2 (ES)
JERRY F CILLEY WINDSOR, NEW HAMPSHIRE H1 (ES)
RONALD D CLAPP ASHUELOT, NEW HAMPSHIRE G (ES)
CAROL A CLARK SANDWICH, NEW HAMPSHIRE I2 (ES)
JOHN F CLARK HAMPSTEAD, NEW HAMPSHIRE B (ES)
JOSEPH H COLLINS BOSTON, MASSACHUSETTS F (ES)
WAYNE F COLPITTS DALTON, NEW HAMPSHIRE B (AO)
RUDOLPH A CONDYLIS MANCHESTER, NEW HAMPSHIRE M (ES)
EUGENE F CORDWELL DUMMER, NEW HAMPSHIRE B (AO)
DAVID M COURAGE MILFORD, NEW HAMPSHIRE H1 (ES)
BRYAN J COUTU MOULTONBORO, NEW HAMPSHIRE D2 (ES)
LEO C COUTU HARRISVILLE, RHODE ISLAND G (ES)
NATHANIEL S CRANE TUFTONBORO, NEW HAMPSHIRE J1 (ES)
MELVIN D CREASMAN MIDLOTHIAN, VIRGINIA A1 (ES)
MICHAEL R CROCKETT BELMONT, NEW HAMPSHIRE E3 (ES)
DAVID A CROSS CONCORD, NEW HAMPSHIRE B (ES)
JASON M CROTEAU BERLIN, NEW HAMPSHIRE C2 (AO)
BRENT G CROWDER SPOFFORD, NEW HAMPSHIRE I1 (ES)
TIMOTHY J CULLINAN DOUGLAS, MASSACHUSETTS B (AO)
NANCY L CUTTER NEW DURHAM, NEW HAMPSHIRE H2S (ES)
MARK E DAIGLE FREMONT, NEW HAMPSHIRE G (ES)
WILLIAM V DALEY PIERMONT, NEW HAMPSHIRE D1 (AO)
JON H DAME UNITY, NEW HAMPSHIRE D1 (ES)
WILLIAM C DEMMONS JR CANDIA, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
JONATHAN D DEMYANOVICH RAYMOND, NEW HAMPSHIRE L (ES)
HILARY E DENONCOURT SALISBURY, NEW HAMPSHIRE I1 (ES)
MATTHEW J DERCOLE LITTLETON, NEW HAMPSHIRE C2 (ES)
ALBERT H DESROCHERS ENOSBURG FALLS, VERMONT D1 (ES)
JOSEPH C DEVINE MILFORD, NEW HAMPSHIRE B (ES)
RICHARD A DICKSON JR CANTERBURY, NEW HAMPSHIRE B (AO)
ARTHUR P DILLON LEBANON, NEW HAMPSHIRE D1 (ES)
JEFFREY R DIONNE BEDFORD, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
KEVIN M DONAHUE SALEM, NEW HAMPSHIRE I2 (ES)
BRYAN J DONISI LACONIA, NEW HAMPSHIRE I1 (ES)
MICHAEL L DOUGLAS LITCHFIELD, NEW HAMPSHIRE B (ES)
JAMES E DOUILLETTE BOSCAWEN, NEW HAMPSHIRE B (AO)
JOHN A DOWGOS NASHUA, NEW HAMPSHIRE M (ES)
STEPHEN P DOYLE DERRY, NEW HAMPSHIRE C2 (ES)
GREGORY S DREIHAUP CONCORD, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
RICHARD B DRESCHER CONTOOCOOK, NEW HAMPSHIRE I1 (ES)
DENNY A DUBE BERLIN, NEW HAMPSHIRE B (AO)
LLOYD V DUBE JR DANVILLE, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
JASON R DUBOIS MERRIMACK, NEW HAMPSHIRE H2S (ES)
TODD W DUBOIS MEWPORT, NEW HAMPSHIRE I2 (ES)
COLIN C DUGGAN WASHINGTON, NEW HAMPSHIRE I2 (ES)
DALE J DUKETTE SR ANDOVER, NEW HAMPSHIRE D2 (ES)
ROBERT A DUMOND LIVERMORE, MAINE C2 (ES)
BARBARA E DUNCAN MIRROR LAKE, NEW HAMPSHIRE J1 (ES)
RICHARD E DUPLEASE WILTON, NEW HAMPSHIRE D2 (ES)
MARGO A DUPONT CHICHESTER, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
MARCEL H DUPUIS HOOKSETT, NEW HAMPSHIRE C2 (AO)
ROBERT M DURANT JR MANCHESTER, NEW HAMPSHIRE A2 (AO)
WAYNE A DUTCH MERRIMACK, NEW HAMPSHIRE C1 (ES)
JESSICA R EANES KODIAK, ALASKA C2 (ES)
MICHAEL K EARLY NEWPORT, NEW HAMPSHIRE M (ES)
CRAIG R EASTMAN PITTSFIELD, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
ROBERT R EICHHORN SALEM, NEW HAMPSHIRE B (ES)
ROGER N EMERY JR MAIDSTONE, VERMONT A2 (ES)
NIKOLAOS EMIRIDIS EASTON, NEW HAMPSHIRE E3 (ES)
GEORGE L ENMAN ALSTEAD, NEW HAMPSHIRE C2 (ES)
LANA R EVANS GRAFTON, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
GILLES J FAUTEUX NASHUA, NEW HAMPSHIRE M (ES)
GUY RAYMOND FAUTEUX HUDSON, NEW HAMPSHIRE B (ES)
PAUL R FAUTEUX MANCHESTER, NEW HAMPSHIRE I2 (ES)
MURRAY A FAY GILMANTON, NEW HAMPSHIRE C1 (ES)
RUTH L FIELD MANCHESTER, NEW HAMPSHIRE D2 (ES)
JEROME L FIELDING WORCESTER, MASSACHUSETTS A2 (ES)
GLORIA A FISK GILSUM, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
DOMINIC FOSTER FREDERICKSBURG, VIRGINIA E1 (ES)
AARON W FOURNIER NORTHFIELD, NEW HAMPSHIRE H2S (ES)
GERALD W FOX WILLET, NEW YORK A2 (ES)
RICHARD B FRANKS JR NEW IPSWICH, NEW HAMPSHIRE K (ES)
RICHARD B FRANKS SR NEW IPSWICH, NEW HAMPSHIRE K (ES)
MICHAEL R GAGNON LONDONDERRY, NEW HAMPSHIRE B (ES)
GERARD J GARERI UXBRIDGE, MASSACHUSETTS L (ES)
DOROTHY A GENEST PITTSFIELD, NEW HAMPSHIRE C2 (AO)
PAUL F GEORGE BILLERICA, MASSACHUSETTS I2 (ES)
ROBERT J GERMANA SR UNITY, NEW HAMPSHIRE H1 (ES)
JEANNETTE J GILBERT BERLIN, NEW HAMPSHIRE C1 (ES)
JEFFREY A GILMAN WEARE, NEW HAMPSHIRE F (ES)
KRISTY S GLYNN HOOKSETT, NEW HAMPSHIRE E3 (ES)
WILLIAM J GOODFIELD MIDDLETON, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
DAVID C GOODSON TAMWORTH, NEW HAMPSHIRE G (ES)
LEON I GOODWIN II FITZWILLIAM, NEW HAMPSHIRE H2S (ES)
DONALD C GORDON LOUDON, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
EDMOND T GOSSELIN FALMOUTH, MAINE C1 (ES)
RITA E GOUMILLOUT FRANKLIN, NEW HAMPSHIRE B (ES)
KEVIN GOUPIL LACONIA, NEW HAMPSHIRE F (ES)
PETER R GOYETTE JR HUDSON, NEW HAMPSHIRE B (ES)
KATHY L GRAB MORRISTOWN, VERMONT A2 (AO)
JEANNETTE M GRACE CANDIA, NEW HAMPSHIRE D2 (ES)
PATRICK S GRADY MANCHESTER, NEW HAMPSHIRE H2N (ES)
KEITH M GRAHAM FRANKLIN, VERMONT D2 (ES)
GEORGE C GRANT SUNAPEE, NEW HAMPSHIRE D2 (ES)
JAMES A GRAY LACONIA, NEW HAMPSHIRE A2 (AO)
TODD A GREENWOOD CENTER BARNSTEAD, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
MARK A GREGOIRE RICHFORD, VERMONT A2 (ES)
PAUL M GRUGAN HUDSON, NEW HAMPSHIRE G (ES)
SHARON A GUARALDI LEBANON, NEW HAMPSHIRE H2N (ES)
KATIE L GUILD BRANCHVILLE, NEW JERSEY I1 (ES)
BENJAMIN F GUTOWSKI CONWAY, NEW HAMPSHIRE C1 (ES)
ROBERT E HAKALA NEW IPSWICH, NEW HAMPSHIRE K (ES)
BRUNO R HALLEE MILAN, NEW HAMPSHIRE J1 (ES)
ROBERT R HALLENBORG WEBSTER, NEW HAMPSHIRE D2 (ES)
DALE HAMMES ALTON, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
SCOTT G HAMMOND NEWPORT, NEW HAMPSHIRE I2 (ES)
ROLAND B HART COLEBROOK, NEW HAMPSHIRE E1 (ES)
CRAIG E HASTINGS STRAFFORD, NEW HAMPSHIRE E1 (ES)
THOMAS J HEALEY DERRY, NEW HAMPSHIRE F (ES)
MELVIN A HEATH POLAND, MAINE A2 (ES)
WADE T HEBERLING DANBURY, NEW HAMPSHIRE G (ES)
WILLIAM R HEINO JR UNITY, NEW HAMPSHIRE H1 (ES)
CHARLES F HEMEON JR PENACOOK, NEW HAMPSHIRE I2 (ES)
JON D HENDRICKSON PETERBOROUGH, NEW HAMPSHIRE A1 (ES)
PAUL M HERALD NOTTINGHAM, NEW HAMPSHIRE I1 (ES)
FRANK E HEWITT SANBORNTON, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
LEEAN HEWITT SANBORNTON, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
JOSEPH P HIGGINBOTTOM LAWRENCE, MASSACHUSETTS C2 (ES)
KENNETH R HILL WESTFORD, MASSACHUSETTS G (ES)
EVERETT R HOBART GROTON, NEW HAMPSHIRE G (ES)
GEORGE W HOCKHOUSEN BERWICK, MAINE C2 (ES)
ROGER C HODGKINS CHARLESTOWN, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
JEFF D HOLCHIN IRMO, SOUTH CAROLINA B (ES)
PATTI L HOLT WEARE, NEW HAMPSHIRE G (ES)
ERNEST L HOOPER WOLFEBORO, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
STEPHEN H HOPPER FREMONT, NEW HAMPSHIRE A1 (AO)
DONNE F HORNE ELLSWORTH, NEW HAMPSHIRE F (ES)
KIM A HOWSON BEDFORD, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
DONNA L HUBBARD LYMAN, NEW HAMPSHIRE A2 (AO)
ELLSWORTH H HUBBARD EASTON, NEW HAMPSHIRE D2 (ES)
BRIAN M HUNTOON ANDOVER, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
ADAM W HURD COLUMBIA, NEW HAMPSHIRE A1 (ES)
DENNIS G HYDE SR COLEBROOK, NEW HAMPSHIRE B (ES)
JOSEPH M IRVINE BROOKFIELD, NEW HAMPSHIRE J1 (ES)
PETER N IVES PITTSBURG, NEW HAMPSHIRE E2 (ES)
ANNETTE M JACQUES HUDSON, NEW HAMPSHIRE D1 (AO)
STEPHEN T JENSEN NORTHWOOD, NEW HAMPSHIRE I1 (ES)
CHRISTOPHER T JODLOWSKI HOPEWELL JUNCTION, NEW YORK E3 (ES)
DAVID P JOHNSON CONCORD, NEW HAMPSHIRE F (ES)
TINA M JOHNSON CLAREMONT, NEW HAMPSHIRE M (ES)
RICHARD L JOHNSTON MANCHESTER, NEW HAMPSHIRE M (ES)
ROBERT E JORDAN NEWMARKET, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
ROBERT A JOY JR NEW DURHAM, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
BODO GO JUNGE DURHAM, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
PHILIP W KANE PELHAM, NEW HAMPSHIRE M (ES)
STEPHEN J KANEB SOUTH HAMPTON, NEW HAMPSHIRE A2 (AO)
COREY N KAZANOWSKI MANCHESTER, NEW HAMPSHIRE D2 (ES)
JOHN D KELLEY GILMANTON, NEW HAMPSHIRE L (ES)
KENNETH C KENDALL FRANCESTOWN, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
MICHAEL J KENISON NEWMARKET, NEW HAMPSHIRE F (ES)
ALLEN R KEYSER HOOKSETT, NEW HAMPSHIRE I2 (ES)
ROBERT E KIEFF HAWLEY, PENNSYLVANIA F (ES)
GEORGE M KILGUS MANCHESTER, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
DIANE E KINDER DUNSTABLE, MASSACHUSETTS F (ES)
LUCAS L KING BELMONT, NEW HAMPSHIRE C2 (ES)
MELISSA J KING OSSIPEE, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
SCOTT A KIRKWOOD NOTTINGHAM, NEW HAMPSHIRE C1 (ES)
DEMETRI W KITROMILIS NEW LONDON, NEW HAMPSHIRE L (ES)
HEATHER M KLECZEK NEWMARKET, NEW HAMPSHIRE C2 (ES)
JOHN E KNOX SPOFFORD, NEW HAMPSHIRE H2N (ES)
JOSEPH C KOHLER BROOKLINE, NEW HAMPSHIRE K (ES)
JAMES T KOSTER TEMPLE, NEW HAMPSHIRE C2 (ES)
RONALD E KRAUSE JR BARRE, MASSACHUSETTS H2S (ES)
DAVID M LABRECQUE BERLIN, NEW HAMPSHIRE A2 (AO)
STEVE J LACASSE CONCORD, NEW HAMPSHIRE G (ES)
KAREN A LACROIX DEERFIELD, NEW HAMPSHIRE L (ES)
CHRISTOPHER J LADUE HILLSBORO, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
PAUL N LALIBERTE MERRIMACK, NEW HAMPSHIRE I2 (ES)
MARK C LAMBERT NASHUA, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
JONATHAN A LANDRY SOUTH ACWORTH, NEW HAMPSHIRE B (ES)
CHRISTINE M LANK PITTSBURG, NEW HAMPSHIRE B (ES)
DONALD H LAPLANTE GILMANTON, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
ROBERT J LAROCHELLE JR BEDFORD, NEW HAMPSHIRE F (ES)
RAYMOND E LAURIE LEBANON, NEW HAMPSHIRE G (ES)
CURTIS J LAVOIE MILFORD, NEW HAMPSHIRE F (ES)
DONALD A LAVOIE MILFORD, NEW HAMPSHIRE B (ES)
JOHN L LAVOIE HOLLIS, NEW HAMPSHIRE E1 (ES)
SCOTT R LAYTON MANCHESTER, NEW HAMPSHIRE C1 (ES)
ALAIN LEBREUX BIDDEFORD, MAINE B (AO)
MICHAEL S LECLAIR FREMONT, NEW HAMPSHIRE L (ES)
ELEANOR J LEDUKE LYMAN, NEW HAMPSHIRE E3 (ES)
KENNETH A LEHTONEN NEW IPSWICH, NEW HAMPSHIRE C2 (AO)
STEVEN B LEONARD EAST ROCHESTER, NEW HAMPSHIRE G (ES)
JAMES V LEONARD JR LOUDON, NEW HAMPSHIRE F (ES)
MARC A L'HEUREUX ALLENSTOWN, NEW HAMPSHIRE I2 (ES)
JOHN LILLY DURHAM, NEW HAMPSHIRE M (ES)
CURTIS S LINDAMOOD NEW LONDON, NEW HAMPSHIRE D2 (ES)
DAVID C LINDOF BROOKLINE, NEW HAMPSHIRE K (ES)
DOUGLAS L LOOK HUDSON, NEW HAMPSHIRE M (ES)
DONALD C LUCAS CAMBRIDGE, OHIO F (ES)
JOHN LYDON QUINCY, MASSACHUSETTS C2 (AO)
ADAM T MACDONALD WASHINGTON, NEW HAMPSHIRE I2 (ES)
LORI T MACEY HOOKSETT, NEW HAMPSHIRE G (ES)
SCOTT D MACLAUGHLIN PLAISTOW, NEW HAMPSHIRE C1 (ES)
DANIEL V MACPHERSON HEBRON, NEW HAMPSHIRE G (ES)
JAMES W MADDEN DERRY, NEW HAMPSHIRE C2 (ES)
DONNA T MADER LYNDEBOROUGH, NEW HAMPSHIRE K (ES)
JAKE A MAFFEI NATICK, MASSACHUSETTS A1 (ES)
PETER N MAHIAR CROYDON, NEW HAMPSHIRE A1 (AO)
DONALD A MANCHESTER BRENTWOOD, NEW HAMPSHIRE B (AO)
MAURICE B MARCOTTE KEENE, NEW HAMPSHIRE F (ES)
JOSEPH A MARTIN JR NORTH STRATFORD, NEW HAMPSHIRE E1 (ES)
MICHAEL K MASSEY GOFFSTOWN, NEW HAMPSHIRE B (AO)
ROBERT A MCCABE MERRIMACK, NEW HAMPSHIRE E1 (ES)
JOSEPH E MCCANNON JR PITTSBURG, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
SEAN M MCDONOUGH NOTTINGHAM, NEW HAMPSHIRE L (ES)
CHARLES M MCGEE NEW LONDON, NEW HAMPSHIRE I2 (ES)
DANA E MCGRANAHAN ENFIELD CENTER, NEW HAMPSHIRE J1 (ES)
CHRISTOPHER G MCKEE DEERING, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
BRUNO R MCKENZIE MAIDSTONE, VERMONT A2 (ES)
GREG A MCLEOD CONTOOCOOK, NEW HAMPSHIRE C2 (ES)
WILSON B MCMANN STRATFORD, NEW HAMPSHIRE B (ES)
CRAIG M MCRITCHIE STAFFORD, CONNECTICUT D1 (ES)
HELEN H MELANSON BERLIN, NEW HAMPSHIRE J1 (ES)
TAMMY J MELCHER HAMPTON, NEW HAMPSHIRE C2 (ES)
CHARLES L MENDUM PITTSBURG, NEW HAMPSHIRE A1 (AO)
JOHN H MENZIGIAN DERRY, NEW HAMPSHIRE I2 (ES)
AUDRA L MERRILL FREMONT, NEW HAMPSHIRE D1 (ES)
NAPOLEON P METHE FITZWILLIAM, NEW HAMPSHIRE E1 (ES)
JASON D MICHAEL TURBOTVILLE, PENNSYLVANIA G (ES)
ALAN P MIKOLOSKI NOTTINGHAM, NEW HAMPSHIRE G (ES)
JOSEPH P MILLER PLYMOUTH, NEW HAMPSHIRE G (ES)
FRANK D MILLETTE HAVERHILL, NEW HAMPSHIRE D2 (ES)
HECTOR M MIRANDA LITCHFIELD, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
JOHN M MORGAN FINKSBURG, MARYLAND D1 (ES)
KATHLEEN A MORSE ROCHESTER, NEW HAMPSHIRE G (ES)
GERALD A MULLANEY MADBURY, NEW HAMPSHIRE K (ES)
WILLIAM P MURPHY HUNKER, PENNSYLVANIA A2 (ES)
EDWARD P MURPHY JR SANDOWN, NEW HAMPSHIRE J1 (ES)
JAMES F MUTNEY GRANTHAM, NEW HAMPSHIRE H1 (ES)
STEPHEN J NAJJAR WEARE, NEW HAMPSHIRE E3 (ES)
PETER A NEHRING FRANCONIA, NEW HAMPSHIRE D2 (ES)
JOEL F NELSON FLEMINGTON, NEW JERSEY A1 (ES)
RICHARD V NEWTON LITTLETON, NEW HAMPSHIRE D2 (ES)
CECILE C OLDEN TROY, VERMONT H1 (ES)
CARL I OLSON CTR CONWAY, NEW HAMPSHIRE E2 (ES)
MATTHEW D O'MARA BRADFORD, NEW HAMPSHIRE I2 (ES)
GERALD J O'NEIL GORHAM, NEW HAMPSHIRE C2 (AO)
BRIAN J OUELLETTE SANBORNTON, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
LAURENT P OUELLETTE NASHUA, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
PAUL A OUELLETTE HAMPSTEAD, NEW HAMPSHIRE I1 (ES)
DONNA M OWEN HOOKSETT, NEW HAMPSHIRE A2 (AO)
JOSEPH A PACIORKOWSKI DEERFIELD, NEW HAMPSHIRE L (ES)
WAYNE P PALMER FERRISBURG, VERMONT B (ES)
CLEMENT PARENTEAU NORTHWOOD, NEW HAMPSHIRE M (ES)
RICHARD E PARIS SR AUBURN, NEW HAMPSHIRE B (AO)
ERIC N PARKER MIDDLETON, NEW HAMPSHIRE B (AO)
CHRISTOPHER A PARSONS GOFFSTOWN, NEW HAMPSHIRE M (ES)
ODETTE M PATOINE DERRY, NEW HAMPSHIRE E3 (ES)
JOSEPH J PATRISSI MILFORD, NEW HAMPSHIRE G (ES)
STEVEN J PAUL JR STRAFFORD, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
EDWARD S PAULHUS AMESBURY, MASSACHUSETTS H2N (ES)
JOANN M PAVELKA HILL, NEW HAMPSHIRE F (ES)
KENNETH J PELLETIER GRAFTON, NEW HAMPSHIRE G (ES)
ROBERT A PENNOCK HENNIKER, NEW HAMPSHIRE B (ES)
VALERIE PERKINS SEABROOK, NEW HAMPSHIRE G (ES)
GUY L PETELL CONCORD, NEW HAMPSHIRE E3 (ES)
WALLY PHILLIPS TAMWORTH, NEW HAMPSHIRE F (ES)
N NEAL PIKE SEABROOK, NEW HAMPSHIRE J1 (ES)
ALLAN G PINNEY DUBLIN, NEW HAMPSHIRE H2S (ES)
SCOTT A PIPER WEBSTER, NEW HAMPSHIRE I1 (ES)
ANTHONY C POCCHIA STORMVILLE, NEW YORK J2 (ES)
WILLIAM S POITRAS ASHLAND, NEW HAMPSHIRE F (ES)
BRUCE S POULIN ROLLINSFORD, NEW HAMPSHIRE C1 (ES)
JOHN J POWERS III RINDGE, NEW HAMPSHIRE K (ES)
DANIEL L PREHEMO CONCORD, NEW HAMPSHIRE F (ES)
SHANNON E PRESCOTT LOUDON, NEW HAMPSHIRE J1 (ES)
ANGELA D PRICE MANCHESTER, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
PAUL R PROVENCHER SR MANCHESTER, NEW HAMPSHIRE I2 (ES)
GEORGE N PROVOST SPOFFORD, NEW HAMPSHIRE H2N (ES)
BRIAN M QUINLAN LACONIA, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
TIMOTHY W QUINN RAYMOND, NEW HAMPSHIRE A2 (AO)
MARK F RACIC DURHAM, NEW HAMPSHIRE F (ES)
CORY A RAND DERRY, NEW HAMPSHIRE A1 (ES)
BRIAN W RAYMOND HARTLAND, VERMONT I1 (ES)
GARY J RAYMOND DERRY, NEW HAMPSHIRE M (ES)
ROBERT RAYMOND BRADFORD, NEW HAMPSHIRE I1 (ES)
NATHAN T REDDEN NORTH HAMPTON, NEW HAMPSHIRE A2 (AO)
GARY D REMILLARD WEARE, NEW HAMPSHIRE I2 (ES)
ROBERT T RICCARDI SANBORNTON, NEW HAMPSHIRE G (ES)
ROBERT H RICHEY BARNSTEAD, NEW HAMPSHIRE B (ES)
NEAL T RIDEOUT JEFFERSON, NEW HAMPSHIRE E1 (ES)
NEAL W RIDEOUT JEFFERSON, NEW HAMPSHIRE D2 (ES)
TODD M RIDEOUT SPOFFORD, NEW HAMPSHIRE B (ES)
JESSE D RIEL GILMANTON, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
PHILLIP C ROBERGE MANCHESTER, NEW HAMPSHIRE G (ES)
GABRIEL H ROBERTSON BENNINGTON, NEW HAMPSHIRE D2 (ES)
JAMES R ROBINSON RAYMOND, NEW HAMPSHIRE G (ES)
JOHN W ROBINSON EPSOM, NEW HAMPSHIRE C2 (AO)
PETER J RODIN ISLAND POND, VERMONT A2 (ES)
RONALD R RODRIGUE WEST STEWARTSTOWN, NEW HAMPSHIRE A2 (AO)
KEVIN D ROE FREMONT, NEW HAMPSHIRE I1 (ES)
PAUL R RONDOS JR CORNISH, NEW HAMPSHIRE H1 (ES)
MARK L ROPER CORNISH, NEW HAMPSHIRE I1 (ES)
MICHAEL W ROPER BENTON, PENNSYLVANIA C2 (ES)
MICHAEL J ROSSI SR WINDHAM, NEW HAMPSHIRE A1 (ES)
MARK R ROUILLARD BARRINGTON, NEW HAMPSHIRE I1 (ES)
ARNOLD J ROUSSEAU LITTLETON, NEW HAMPSHIRE D2 (ES)
ALBERT A ROUTHIER STRAFFORD, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
JEANNOT D ROY DERRY, NEW HAMPSHIRE I1 (ES)
JENNY M ROY DEERING, NEW HAMPSHIRE K (ES)
FRANK RUSSO SALEM, NEW HAMPSHIRE H2S (ES)
JOHN R RYAN BERLIN, NEW HAMPSHIRE C2 (AO)
CARL SACK MANCHESTER, NEW HAMPSHIRE G (ES)
ARTHUR SACRAMONE PORTSMOUTH, NEW HAMPSHIRE G (ES)
FELICIA L SACRAMONE GREENLAND, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
RICHARD D SARGENT SR WOODSVILLE, NEW HAMPSHIRE E3 (ES)
IRVING M SAZOFF LIBERTY, NEW YORK E2 (ES)
JAMES J SCHICKLING CLEARFIELD, PENNSYLVANIA I1 (ES)
DONALD P SCHIELD RIDGWAY, PENNSYLVANIA G (ES)
JOHN R SCHWITTER HANNIBAL, NEW YORK A2 (ES)
ANDREW J SENECA JR MERRIMACK, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
MARK D SEYMOUR HILLSBORO, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
PAUL J SHAW KENSINGTON, NEW HAMPSHIRE B (ES)
MATTHEW H SHEA JAFFREY, NEW HAMPSHIRE B (ES)
GLEN W SHEPARD MILFORD, NEW HAMPSHIRE F (ES)
WILLIAM R SHEPPARD SILVER LAKE, NEW HAMPSHIRE J1 (ES)
RONALD C SHERRY GLEN, NEW HAMPSHIRE B (ES)
JOSEPH P SIKORA DEERING, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
HOWARD R SIMARD NORTHWOOD, NEW HAMPSHIRE L (ES)
BRUCE HENRY SIMONDS WOODSVILLE, NEW HAMPSHIRE D2 (ES)
MARCEL R SINOTTE MANCHESTER, NEW HAMPSHIRE G (ES)
PAUL J SIROIS CHESHIRE, CONNECTICUT B (ES)
PETER J SKENTZOS LITCHFIELD, NEW HAMPSHIRE G (ES)
GEORGE S SMALL ROCHESTER, NEW HAMPSHIRE M (ES)
DOLLY M SMITH MEREDITH, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
GARY A SMITH WATERBURY, VERMONT E1 (ES)
TREVOR M SMITH GILSUM, NEW HAMPSHIRE H2N (ES)
WILLARD R SMITH JR MEREDITH, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
BRUCE W SODERBERG JAFFREY, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
JAMES SOLDANO DUMMER, NEW HAMPSHIRE C2 (ES)
ROBERT R SPINNEY NEWINGTON, NEW HAMPSHIRE D2 (ES)
COSTAS SPIROU PELHAM, NEW HAMPSHIRE H2N (ES)
DONALD O ST.JOHN DANVILLE, NEW HAMPSHIRE G (ES)
RICHARD L STANLEY WOLFEBORO, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
JOHN F STAPLES CARROL, NEW HAMPSHIRE D1 (ES)
RYAN J STERN SULLIVAN, WISCONSIN A2 (ES)
WAYNE M STEVENS NOTTINGHAM, NEW HAMPSHIRE D1 (AO)
WILLIAM J STEVENS LAURENS, NEW YORK E3 (ES)
KIMBERLY S STEVENSON GILMANTON, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
MICHAEL J STEWART GORHAM, NEW HAMPSHIRE E3 (ES)
NATHAN J STEWART GENESEO, NEW YORK A1 (ES)
MARC L STIGER HILLSBORO, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
RANDY D STILLINGS HOLDERNESS, NEW HAMPSHIRE F (ES)
STUART E STORDAHL CONCORD, NEW HAMPSHIRE B (ES)
JAMES A SUTKUS ASHLAND, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
JAMES A SWEENEY ROCHESTER, NEW HAMPSHIRE M (ES)
DONALD R TARDY SR BRENTWOOD, NEW HAMPSHIRE H2S (ES)
JOHN A TARMEY SR PITTSBURG, NEW HAMPSHIRE B (ES)
LEIGHTON E TASKER BARNSTEAD, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
ANN MARIE TATE HUDSON, NEW HAMPSHIRE C2 (ES)
MICHAEL A TAYLOR RINDGE, NEW HAMPSHIRE G (ES)
WILLIAM G TENNEY CHESTER, NEW HAMPSHIRE A2 (AO)
MARK D TETRAULT PEMBROKE, NEW HAMPSHIRE A2 (AO)
STEPHEN P THERRIEN WEST UNITY, NEW HAMPSHIRE I2 (ES)
MICHAEL J THIBAULT NEW IPSWICH, NEW HAMPSHIRE K (ES)
PAUL R THIBAULT BURLINGTON, MASSACHUSETTS C2 (ES)
PRISCILLA J THIBODEAU MANCHESTER, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
ELWYN R THURSTON EATON CENTER, NEW HAMPSHIRE J1 (ES)
KENNETH G TIMPE LITCHFIELD, NEW HAMPSHIRE B (ES)
MATTHEW W TINKER STRATTON, MAINE D1 (ES)
ROBERT C TIPPING TUCKHOE, NEW YORK D2 (ES)
LINDA G TOMLINSON HOPKINTON, NEW HAMPSHIRE E2 (ES)
PAUL TONDREAULT BEVERLY, MASSACHUSETTS H1 (ES)
ROBERT G TONKIN CANTERBURY, NEW HAMPSHIRE D2 (ES)
DOUGLAS A TOWER GOFFSTOWN, NEW HAMPSHIRE K (ES)
ANDREW C TOWNSEND BRUNSWICK, MAINE C1 (ES)
MATTHEW W TULLY NASHUA, NEW HAMPSHIRE F (ES)
STEVEN C TUNNELL RUMNEY, NEW HAMPSHIRE G (ES)
LOUIS F TWAROG SHELBURNE FALLS, MASSACHUSETTS C2 (ES)
ROBERT J VAILLANCOURT MASON, NEW HAMPSHIRE K (ES)
GAETAN R VALCOURT MANCHESTER, NEW HAMPSHIRE L (ES)
GEORGE A VALLEE MANCHESTER, NEW HAMPSHIRE E2 (ES)
ANDRE F VANDER HEYDEN WILTON, NEW HAMPSHIRE A2 (AO)
THEODORE G VANDOORNE NASHUA, NEW HAMPSHIRE I2 (ES)
ERNEST P VIENNEAU BERLIN, NEW HAMPSHIRE C2 (AO)
WAYNE R VOLKMANN SR COLUMBIA, NEW HAMPSHIRE B (AO)
CHANNING R WALDO LINCOLN, NEW HAMPSHIRE D2 (ES)
DANIEL A WALSH CONCORD, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
THOMAS M WATSON FARMINGTON, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
SCOTT A WAY LITTLETON, NEW HAMPSHIRE B (ES)
CHARLES E WEBSTER MANCHESTER, MICHIGAN G (ES)
SHAWN C WEDICK NASHUA, NEW HAMPSHIRE M (ES)
GREGORY D WELCH HOOKSETT, NEW HAMPSHIRE A1 (AO)
KATHY WELCH HOLLIS, NEW HAMPSHIRE H2S (ES)
FRANK J WELSH DELAWARE TWP, NEW JERSEY A1 (ES)
CARL D WESTOVER CHICHESTER, NEW HAMPSHIRE L (ES)
CHRISTOPHER R WHEELER LANCASTER, NEW HAMPSHIRE E1 (ES)
TORRIE J WHITCHER GILFORD, NEW HAMPSHIRE C1 (ES)
WILLIAM J WHITE SR LONDONDERRY, NEW HAMPSHIRE C1 (ES)
BRENT M WHITENIGHT IRA TWP, MICHIGAN A2 (AO)
JOHN M WHITFIELD BEDFORD, PENNSYLVANIA H1 (ES)
RAYMOND J WHITTIER III NEWFIELDS, NEW HAMPSHIRE G (ES)
THEODORE L WIEBOLD DOVER, NEW HAMPSHIRE C1 (ES)
TERRY WILKERSON NEW CARLISLE, OHIO C2 (ES)
BRUCE E WILLIAMS CENTER OSSIPEE, NEW HAMPSHIRE J1 (ES)
DAVID B WILLIAMS RAYMOND, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
EDWARD J WILLS CONCORD, NEW HAMPSHIRE A2 (ES)
PAUL L WILSON LANGDON, NEW HAMPSHIRE H2N (ES)
EDWARD R WOLFE PITTSFIELD, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
MATTHEW W WOLFE PITTSFIELD, NEW HAMPSHIRE J2 (ES)
DOUGLAS L WOOD JAFFREY, NEW HAMPSHIRE C1 (ES)
TODD R YODER GILBERTSVILLE, PENNSYLVANIA C1 (ES)
CLARENCE L YOUNG SALISBURY, NEW HAMPSHIRE I1 (ES)
ALAN R ZIZZA EAST KINGSTON, NEW HAMPSHIRE M (ES)

 


About Us
 
NH Fish and Game Dept.
11 Hazen Drive
Concord, NH 03301

603-271-3421
top bottom background image